Nowe mieszkania Gdańsk - co to stan deweloperski?

Każdy, kto wkracza w dorosłe życie, kończy studia, zakłada rodzinę, myśli również o zakupie czegoś na własność. Mowa tutaj oczywiście o własnym mieszkaniu, czy też domu. Gdy pracujemy na terenie dużego miasta zakup takiej nieruchomości jest bardzo rozsądnym krokiem. Przeglądając oferty biur nieruchomości często zastanawiamy się, co oznaczać mogą niektóre z pojęć. Dużo niejasności może wywoływać pojęcie: stan deweloperski.

W ostatnim okresie dużo pracy miały trójmiejskie biura nieruchomości, nic dziwnego, bo nowe mieszkania Gdańsk sprzedają się w zawrotnym tempie. Dużo osób zdecydowało się również na zakup nowego mieszkania Gdańsk od dewelopera, co to oznacza? Nie istnieje jedna ustalona definicja, ale przyjęło się, że jest to sprzedaż mieszkań wykończonych całkowicie od zewnątrz, natomiast nie wewnątrz.

Oczywiście takie nowe mieszkania Gdańsk posiadają armaturą sanitarną, elektryczną, ogrzewanie, parapety, a ściany mogą być pomalowane np. tylko jedną warstwą, posadzki natomiast przygotowane do położenia podłóg. Nie mniej jednak oznacza to, że ostatnimi pracami wykończeniowymi musimy zająć się na własną rękę. Oczywiście każdy deweloper może zostawiać mieszkanie na różnym poziomie ukończonych prac, warto więc sprawdzić przed zakupem na jakim.

Copyright